NOVOHRADSKÝ PEDÁL 2023 – pozvánka

24.03.2023
novohradsky-pedal-2023-–-pozvanka

Už 9. ročníkom budú pokračovať 28.5.2023 MTB preteky Novohradský pedál v samom srdci Novohradu, v Lučenci. Za toto obdobie sa stihla vyprofilovať trať, atmosféra, samotný ráz podujatia, ktoré sa postupne od bláznivého nápadu miestneho nadšenca Vlasťa Duzbabu dostalo až na úroveň podujatia, ktoré navštívili už niektoré z top tvári slovenskej mtb scény a viacero pretekárov s medzinárodným zastúpením.

Chceli by ste si vyskúšať v pohodovom tempe atmosféru pretekov, kde okolo vás stoja ďalšie desiatky pretekárov? Alebo už máte niečo za sebou a chcete v pretekovom nasadení vyskúšať svoje možnosti, alebo sa v úvodzovkách pobiť so svojimi kamošmi alebo tými najlepšími, ktorí sú stálicami tohto podujatia? Alebo iba vyskúšať svoju silu a rýchlosť na segmentoch z aplikácie Strava? Toto všetko je ponúknuté na dvoch tratiach 25 km a 50 km v rôznych kategóriách, ktorých podrobnosti sú dostupné vo zverejnených propozíciách.

Tak presne na toto je vhodný Novohradský pedál. Trať vedie lesom nad miestnou časťou Ľadovo a napriek tomu, že niekto môže povedať, že na dolniakoch sa predsa musí jazdiť iba po rovine, tak vás môžu prekvapiť krátke, o to však náročnejšie stúpania, ktoré keď sa rozhodnete vydupať v plnom tempe, tak tepy letia naozaj do tých najkrajnejších červených čísiel. Nechýbajú samozrejme aj technickejšie zjazdy alebo trailový úsek v podobe Novohradského singláča.

Zázemie podujatia je situované pred miestnym kúpaliskom, takže k dispozícii je všetko vybavenie pre komfort zúčastnených. Takisto s parkovaním nie je problém vzhľadom na susediaci futbalový a zimný štadión. Samozrejmosťou je oddychová zóna a občerstvenie.

Ak vás preto tento krátky popis zaujal, prihlásiť sa môžete už teraz na uvedenom linku s najvýhodnejším štartovným vo výške 18,- Eur do 16.4.2023.

https://cyklistika-lucenec.webnode.sk/news/p-r-o-p-o-z-i-c-i-e-novohradsky-pedal-2019/

LukJur

 

Fotky NOVOHRADSKÝ PEDÁL 2023 – pozvánka

Diskusia

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Odporúčame vidieť

Partneri