PR: Nová Outdoorová predajňa v Bratislave - Davorin

02.12.2014
pr-nova-outdoorova-predajna-v-bratislave-davorin

 Hovorí sa: "Keď nepríde hora k Mohamedovi, tak musí vstať a prísť on ku nej..."

Dnes už žijeme v dobe E-shopov, ale stále platí, že je lepšie raz držať v ruke alebo mať oblečené na sebe, ako stokrát vidieť na monitore počítača. Platí to hlavne pri nakupovaní takých delikátnych vecičiek ako je kvalitné termoprádlo alebo cyklistický dres či kraťasy. 

Takže teraz je tá možnosť tu a dostali ju hlavne obyvatelia Bratislavy a okolia. Pred krátkym časom bola totiž v Lamači pri dialničnej pumpe OMV otvorená nová predajňa so špičkovým outdoorovým tovarom Davorin.

 

Firma Davorin prináša na Slovensko kvalitné športové značky už 20 rokov. Značku Sportful určite netreba predstavovať cyklistom ale ani fanúšikom behu na lyžiach. Jej mladší brat Karpos si to zase namieril medzi milovníkov skialpinizmu či horolezectva.

 

Nová_Outdoorová_predajňa_v_Bratislave_-_Davorin.sk

 

V obchode si budete môcť vyskúšať nielen široký sortiment spomínaných značiek s množstvom doplnkov a vychytávok, ale môžete tu obdivovať výrobky ďalších špičkových značiek ako sú napríklad bicykle Pinarello, cyklistické tretry Diadora a pod.

 

Keďže myslíme na detaily, tak v ponuke máme okrem oblečenia Sportful aj kompletný výstroj pre bežcov na lyžiach: lyže a palice Peltonen, bežecké topánky Alpina a samozrejme aj viazania a vosky k tomu. Pre bežcov tu máme sortiment značky Stonemann a ponuku doplňuje aj športová móda od CarpeDM.

 

Nová_Outdoorová_predajňa_v_Bratislave_-_Davorin.sk

Cyklisti, bežci na lyžiach a ďalší atléti už dnes veľmi dobre vedia, aká dôležitá je popri výstroji, kvalitnej príprave aj správna životospráva. V predajni si teraz nájdete široký sortiment výrobkov od firmy Powerbar, ktorú už snáď ani predstavovať netreba.

 

Pripravené pre vás budú rôzne zľavy a akcie. Hneď od začiatku napríklad každú stredu výrobky Powerbar za cenu o 10% nižšiu...

 

Takže dosť bolo rečí, príďte a chyťte si do vlastných rúk vecičky, ktoré nosia a používajú sampióni, majstri sveta či olympijskí víťazi...

 

 

KDE? Nájdete nás v Bratislave na diaľnici D2 Lamač v areáli OMV v smere do mesta (pred tunelom Sitina).
KEDY? Otváracie hodiny: PON - PIA od 11:00 do 19:00
                                           SOB od 9:00 do 15:00 

www.davorin.sk 

 

 

Fotky PR: Nová Outdoorová predajňa v Bratislave - Davorin

Súvisiace články:

Diskusia

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Odporúčame vidieť

Partneri