Spáchaj Cykločin!

17.08.2016
spachaj-cyklocin-

 Si vášnivý bajker/ka a vyrážaš často do lesa s cieľom pojazdiť si po obľúbených trailoch? Určite ste sa v podstate všetci stretli pri svojich jazdách s niečim, čo by sa dalo na vašom obľúbenom traile vylepšiť, opraviť, prípadne vyčistiť ho od popadaných stromov... Mnohí z vás už určite aj priložili ruku k dielu a na svojej obľúbenej trati odstránili popadané stromy, konáre, opravili alebo spravili mostík cez potok, prípadne vylepšili značenie...

 

Najlepšou odmenou po takomto čine je  samozrejme ten hrejivý pocit pri neprerušovanej plynulej jazde obľúbeným trailom. Ale teraz zbystrite pozornosť!

Popri tejto určite veľmi cennej odmene môžete v podobnom prípade dostať odmenu ďalšiu: Navštívte stránku cyklocin.sk a prihláste sa so svojím Činom do súťaže o Cykločin. Najlepšie a najhodnotnejšie skutky budú vyhodnotené a odmenené vecnými cenami samozrejme užitočnými pre bajkerov. Každý, kto sa prihlási do súťaže a uverejní svoj cykločin dostane tričko (foto v galérii pod článkom).

 

Fantázii sa medze nekladú, nemusí to byť vždy len výlet s pílkou do lesa. Samozrejme je potrebné dodržiavať zákony a pravidlá. Viac informácií sa už dozviete ne stránke: 

www.cyklocin.sk

Fotky Spáchaj Cykločin!

Diskusia

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk www.adamsport.eu Eshop davorin.sk JM SPORT Adam Sport - Kreuzspitze GT

Podpor Vetroplacha

Fórum

Odporúčame vidieť

Partneri